szex
szerelem
női karakter
humor
szex
szerelem
női karakter
humor
Freddy Lupin egy pudlikutya, akiben minden megvan ahhoz, hogy falkavezér legyen, kivéve a tiszteletet. Freddy egy balul sikerült kívánság miatt vérfarkassá változik és megidéz egy holdszellemet, amitől felborul a kozmikus rend, és félő, hogy a Föld és a Hold összeütközik. A hős uszkárnak helyre kell állítania az univerzum rendjét, mielőtt túl késő lesz. Vajon sikerül neki? Halloweenkor kiderül a mozikban.
Mi lenne, ha egy nap találkoznál valakivel, aki éjjelente ugyanazt álmodja, mint te? Vagy pontosabban: kiderülne, hogy már régóta ugyanabban a világban találkoztok éjszakánként. Örülnél neki? Vagy megijednél? Esetleg romantikusnak találnád? De mi van, ha te cseppet sem vagy romantikus alkat? Hogy nézel egy-egy gyengéd álom után másnap, éberen ennek az idegen embernek szemébe? És, mi van, ha az illető nem kifejezetten szimpatikus neked? Próbálnád megszeretni? Hogy lehet az, hogy éjjel, egymástól több kilométerre, magányos ágyatokban fekve egymáséi lehettek, de nappal, hús vér valótokban egymással szemben állva még egy vacak első randevút sem tudtok normálisan lebonyolítani? És mi van, ha a második találkozó is kínosan sikerül? A harmadik meg kifejezetten szégyenletes? Feladnád? És ha feladnád, kibírnád?
Jeanne egy briliáns építész, aki megtisztelő felkérést kap: fel kell újítania a lenyűgöző Daguerre-kastélyt, mely a különc milliárdos és társasjáték mogul César Daguerre és családja tulajdona. Alig, hogy megérkezik a helyszínre felmérni a szebb napokat látott kúriát, a ház urát meggyilkolják, ezzel pedig egy őrült nyomozás veszi kezdetét, ahol mindenki gyanús.
Vannak baráti társaságok, melyek csak egy könnyed közös vacsorát töltenek el egy fárasztó nap után, mások esetleg beülnek néhány italra egy közeli bárba, és vannak olyan társaságok is, melyek swinger esteket tartanak. Ami ártatlan összejövetelnek indult, hamar felforgatta a négy pár életét, amikor Sergio új, fiatal barátnője egy új játékötletet dobott be a vacsora asztalnál. Mindenki dobja bele a kulcsát egy tálba, majd vakon mindenki választ onnan egyet, a kiválasztott kulcs tulajdonosával pedig eltölti az este hátralévő részét a hálószobában.
Taika Waititi bemutatja a Jojo Nyuszi és a Vademberek hajszája producereinek új filmjét. Amikor Zoe (Rose Matafeo) és Tim (Matthew Lewis) megtudják, hogy hamarosan szülők lesznek, elhatározzák, hogy a gyermek születése nem változtathatja meg sem őket sem a kapcsolatukat. Tim lelkesen szalad az apaság felé, míg Zoe valósággal menekül az anyasággal járó felelősség elől. Rettegve attól, hogy eddigi élete teljesen megváltozik, a kismama eltökélt szándéka, hogy még a baba érkezése előtt kipipálja a legvadabb bakancslistás teendőit.
Elsőre jó ötletnek látszott. Gergő (Mészáros Béla), a csajozógép filmkritikus szeretne beteg édesanyja (Básti Juli) kedvében járni, és a jó ügy érdekében hazudik egy nagyot. Csak egyetlen egyet: beviszi hozzá a kórházba a szomszédját (Tenki Réka), a nagyszájú ex-sztriptíztáncosnőt, akinek van egy nagy előnye: öt hónapos terhes. Az unokamániás anyuka boldogan látja, hogy a fia révbe ért, elbúcsúzik mindenkitől – és meggyógyul. Ettől kezdve Gergő és Saci kénytelen újabb és újabb hazugságokkal tartani a frontot. Bár alig bírják egymást elviselni, ha jön a „nagyi”, úgy tesznek, mintha boldog, fiatal pár volnának. Az átverések persze sosem tökéletesek, és a bonyodalom Saci pocakjával együtt terebélyesedik: pedig előbb-utóbb meg kell születnie a megoldásnak. A Poligamy és a Coming Out rendezője, Orosz Dénes a legjobb magyar színészek több generációját hívta meg új, korunk párkapcsolati bajait, örömeit és botrányait feltérképező, önfeledt romantikus vígjátékába.
A film főhőse Dave (Alexander England), egy kiégett zenész, aki unokahúga kedvéért önkéntes munkát vállal egy táborban. Itt ismerkedik meg egy félelmet nem ismerő tanárnővel, Miss Caroline-nal (Lupita Nyong’o), aki azonnal felkelti az érdeklődését. Csakhogy a nő figyelmére nem csak ő, hanem gyakorlatilag az összes gyerek, valamint Teddy McGiggle (Josh Gad) is mindennél jobban vágyik. Azonban, amikor beüt a zombi apokalipszis, minden a feje tetejére áll. Vajon Dave képes lesz elhódítani a tanárnő szívét, vagy a zombik jutnak hozzá hamarabb?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.